שבו”שים

אורח יקר, ברוך הבא בשם ה’!
כדי להגיע לשבו”ש בישיבת רמת גן יש ליצור קשר עם אחראי השבו”שים היקר שלנו- 0528301684 ולתאם איתו הגעה. מומלץ כמה שיותר זמן מראש כדי שנמצא ימים פנויים עבורך.רישום פרטים עוד בטרם הגעתך, נא שלח לאחראי שבושים בהודעה את הפרטים הבאים:
שם פרטי, שם משפחה, כתובת מגורים (מפורטת), שם הישיבה בה אתה לומד, מספר טלפון וכתובת מייל שלך או של אחד ההורים.


ראיון ומבחן
ראיון ומבחן קבלה יתקיימו במהלך השבו”ש.


שמחים מאוד בבואך! קצת עלינו…
בישיבת רמת גן אנו צמאים ללמוד יחד תורה ברצינות ובמסירות, ומחפשים ליצור קשר עמוק ומשמעותי עם השי”ת.
אנו שואפים להעניק קרקע לצמיחה עבור כל תלמיד ותלמיד ולאפשר לו למצוא את דרכו הייחודית בעבודת ה’ ובלימוד חלקי התורה השונים, מתוך דיבוק חברים, להט קודש ויראת שמים. בנשיאות הישיבה עומד מו”ר הרב יעקב אריאל שליט”א, רב העיר רמת גן ומגדולי הדור. הרב מעביר שיעורים קבועים בישיבה ובביתו לתלמידי הישיבה ונוכח עמנו בחלק מהשבתות והחגים. בראשות הישיבה עומדים הרב יהושע שפירא שליט”א והרב בן ציון אלגאזי שליט”א, הרב יהושע מעניק לנו מימדים של עומק ודרישה לאמון ואמונה בקשר עם השי”ת והרב אלגאזי מלהיט בנו את להבתה ולהטה של התורה. הרב יהושע והרב אלגאזי יחד עם הר”מים וצוות הישיבה מעניקים הכוונה אישית לתלמידים לאורך כל שנות הישיבה ולאחריה.
על מנת לאפשר לכל תלמיד בחירה המתאימה לרצונותיו ושאיפותיו האישיות, הישיבה משלבת מסלול גיוס של ישיבת הסדר ומסלול של ישיבה גבוהה. (בפועל רוב הבחורים מתגייסים בסוף שיעור ג’ למסלול של הסדר, לפרטים נוספים) נשמח לראותך!
ללוח הזמנים בישיבה לחץ כאן


כתובתנו:
אצ”ל 39, רמת עמידר, רמת גן

על כל צורך, שאלה, שיתוף, מוזמן בשמחה רבה לפנות ולדבר עם אחראי השבו”שים 0528301684.
בברכה, בית ישיבת רמת גן

שיעורים אחרונים באתר

הצטרפו לקבלת השיחה השבועית

כל שבוע - אצלכם במייל

דילוג לתוכן