• גודל פונט
  • גוונים וקונטרסט

מבקשי פניך 2

דיסק ניגונים חדש מבית ישיבת רמת גן
הגדל

להזמנה של יותר מדיסק אחד התקשרו ל036748424


בית ישיבת רמת גן שמח לשתף אתכם בעוד טעימה מתוקה ומיוחדת מהאוירה והרוממות בהתוועדות בישיבה.

אלבום חדש, 13 ניגונים נפלאים, בביצוע נדיר המשלב אותנטיות, עדינות ורגש עם הפקה מוסיקלית מקצועית.

בהשתתפות מו"ר ראש הישיבה הרב יהושע שפירא שליט"א, והאמנים הנודעים אביתר בנאי וחיליק פרנק.

אצלנו בישיבת רמת גן ישנה עבודת ה' משולבת מהרבה זרמי חיים. לצד התורה והתפילה, זורם לו עולם הניגון. עולם מופלא ומתוק מלא עומק ורגש.

כשהתחלנו את המסע של האלבום הראשון 'מבקשי פניך - מתוועדים בישיבת רמת גן' לפני כשלוש שנים, חפצנו לשתף בעולם הניגון הקיים בישיבתנו. לחשוף את הניגונים המהווים יסוד בעבודת ה' שלנו ומרטיטים את קירות ליבנו מתוך תקווה שאולי ימצאו אנשים אשר יהיו שותפים לתחושות ולחיפוש שלנו לעשות את רצונו יתברך. לרגע לא שיערנו את כמות ועוצמת התגובות שנקבל בעקבות האלבום הראשון. זכינו שה' יתברך סייע בידנו והרהורי תשובה רבים ורצונות לקרבת אלוקים נוספו בעקבות האלבום. 

מכוח תגובות אלה ומתוך רצון מלא כנות להוסיף קדושה ויראת רוממות, פנינו למלאכת היצירה של האלבום החדש 'מבקשי פניך 2'. אנו מתפללים שה' יתברך יסייע בעדנו להמשיך ולהוסיף אור של תשובה, של טהרה ועדינות דרך מלאכה זו.

אנו נרגשים לשתף עוד חלק מעולם הניגון שלנו. 13 ניגונים מופלאים, המבוצעים על ידי בעלי מנגנים מוכשרים מהישיבה, בעדינות מיוחדת מלאת חן ורגש. גם הפעם לא ויתרנו על הצד המקצועי, ושמחנו מאוד לעבוד שוב עם אחד המעבדים המוסיקליים המובילים ביצירה היהודית - ג'ף הורביץ.

 אז בואו להתוועד איתנו - "טעמו וראו כי טוב ה' "

היו שותפים עמנו!

שלכם בהוקרה,

בית ישיבת רמת גן


(המחיר הוא 50 שח, מופיע 40 בגלל תקלה טכנית)

מחיר : 40.00 ש"ח
עבור לתוכן העמוד