רוצה לתרום למאמץ המלחמתי? מחפש להוסיף עוד משהו טוב לחיזוק החיילים שלנו, והעם שלנו? אין כמו תפילין לתת כח לעמנו ולחיילינו מכון קשר וצה”ל שולחים לך צו 8 להנחת תפילין יום יומית, כשהחיילים בשטח.
משתתפים
0
מניחי תפילין
0
מתנדבים
0
סיפור מהשטח
רוצה לתרום למאמץ המלחמתי? מחפש להוסיף עוד משהו טוב לחיזוק החיילים שלנו, והעם שלנו? אין כמו תפילין לתת כח לעמנו ולחיילינו מכון קשר וצה”ל שולחים לך צו 8 להנחת תפילין יום יומית, כשהחיילים בשטח. רוצה לתרום למאמץ המלחמתי? מחפש להוסיף עוד משהו טוב לחיזוק החיילים שלנו, והעם שלנו? אין כמו תפילין לתת כח לעמנו ולחיילינו מכון קשר וצה”ל שולחים לך צו 8 להנחת תפילין יום יומית, כשהחיילים בשטח. רוצה לתרום למאמץ המלחמתי? מחפש להוסיף עוד משהו טוב לחיזוק